Leden 2008¨Další tapety s Hil na PC

27. ledna 2008 v 18:42
16.9.2007 16:10 | simcoolka | Věci s Hil


Tohle miluje Hilary Duff aneb Hil v Brravo girl

27. ledna 2008 v 18:40 Hilary Duff
Tentokrát mne velmi potěšili redaktoři časopisu Bravo Girl, protože zde věnovali Hilary Duff hned jednu stránečku a to je úspěch. V nejnovějším čísle tohoto časopisu se o Hil dočtete, možná něco, co jste doposud nevěděli - "Tohle miluje ... Hilary Duff", zajímavý titulek a ještě zajímavější obsah, i když je na mě moc obecný, nj já o ní vím hodně věcí a tak mě jen tak něco neuspokojí :). I tak jsem velmi ráda a nejvíce asi za to, že použili jednu z nových fotek a ne 5 let starou :). Zde je titulní stránka tohoto časopisu a moooc děkuji Babu za scany, bohužel jsem je musela hodně zmenšit, jinak to nešlo, ale článek vám přepíšu :)-tady je

Tohle miluje ... Hilary Duff"

Pssst! Krásná zpěvačka a herečka Hilary Duff ti prozradí tajemnství své krásy i srdce...Co a koho v něm ukrývá a jak to dělá, že vypadá pořád tak roztomile i sexy zároveň?
Kouřové oči
" Přes den nosím krémové oční stíny, protože mám ráda, když můj make-up působí trošku, rockově a stylově rozmazaně. Večer se mi líbí tzn. kouřové oči-černé linky a tmavě hnědé nebo stříbrné stíny. Mám ráda experimenty!"
Černé řasenky
"Miluju řasenky! Používám vždycky jen černou barvu, hnědá se mi tolik nelíbí."
Oblíbené jídlo
Pizza, těstoviny, sladkosti, mexická kuchyň, sushi, naložená zelenina.
Láska z ledu
Mike Comrie (27) je známý kanadský hokejista a současný kluk Hilary. To, že Hil opravdu miluje, se snaží dokázat i dárky, které své lásce dává.Ke dvacátým narozeninám (28. září) jí pořídil nový luxusní Mercedes G-Wagon!
Exotické vůně
"Přes den používám parfémy, které jsou spíš lehké. Večer to může být ale klidně trochu exotičtější. Mám ráda Opium od Yves Saint Laurent. Voní po mandarinkách, jasmínu a vanilce."
Tvrdší muzika
Aerosmith, Good Charlotte, Backstreet Boys, 98 Degrees, Simple Plan, The All-American Rejects a spousta dalších. Hilary má ráda většinu hudebních žánrů, ale k smrti nesnáší techno.
Vlastní parfém
"Neuvěřitelně mě bavilo vytvářet svůj vlastní parfém With Love. Chtěla jsem vůni, kterou můžete mít přes den, ale která bude dost exotická i na večer."
Překvapení
K 17. narozeninám pro ni ( a dva kamarády) její sestra uspořádala válet do Mexika. "Byla jsem šíleně nadšená! Miluju překvapení a tohle byla bomba!"
Večírky
Od svých 10 let se učí jen doma. Spolu se setrou studují dálkově na Harvardu! Proto si každou chvíli mezi lidmi užívá.
Nejoblíbenější film
"Nej film, který jsem natočila, jsou Italské prázdniny"
Srandovní přezdívky
"Kámoši mi říkají Hil, Juicy, Pickle nebo Bee. Všechny moje přezdívky mě baví a ráda vymýšlím také jména pro ostatní", směje se.
Koťata, protože jsou chlupatá
Hil má dvě kočičky, Gloomy a Mouse a tři psy (jmenují se Bentleym, Jack a Lola).

Fotky Hiliného parfému

27. ledna 2008 v 18:38 Hilary Duff
Fotka parfému (nahoře) a pár nejdůležitějších fotek z reklamy (dole).Batohy Stuff

27. ledna 2008 v 18:35 Hilary Duff

Boty Stuff

27. ledna 2008 v 18:35 Hilary Duff